Jacksonvile Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The fans talk about the King
 
ИндексPortalГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Любимите ви филми,актьори,режисьори и всичко свързано с киното

Go down 
АвторСъобщение
diiiworld
Admin
Admin
diiiworld


Female
Брой мнения : 20
Age : 45
Местожителство : България-София
Любим албум от творчеството на Майкъл Джаксън : All
Любимия ви Майкъл е през.. : периода на Bad
Registration date : 28.05.2008

Любимите ви филми,актьори,режисьори и всичко свързано с киното Empty
ПисанеЗаглавие: Любимите ви филми,актьори,режисьори и всичко свързано с киното   Любимите ви филми,актьори,режисьори и всичко свързано с киното Icon_minitimeНед Юни 22, 2008 1:36 pm

Всеки има любими филми,любими герои,любими актьори,режисьори, а защо пък не и сценаристи или продуценти? Въобще,май няма човек,който да не обича филмите и всичко свързано с тях.
Аз лично ги обожавам! Имам много любими филми,но ще изброя само няколко от тях:
Номер едно и като книга и като филм за мен е "Властелина на пръстените"-невероятен филм,истинско приключение.Всеки път като го гледам,съжалявам,че не го гледам за пръв път!
Актьорския състав е невероятен,героите са така добре пресъздадени,но какво да очакваш от този режисьор? Като си помисля само,че нито една продуцентска къща не е искала да започне снимките!? Браво на New Line,браво,че са рискували и то при положение,че са били пред фалит! Е още след първия филм от трилогията са се изправили на крака и това си личи от втория филм, в който са вложени много повече средства!Страхотен филм,който не го е гледал е изпуснал нещо уникално и трябва по скоро да поправи грешката си victory Аз съм направо пристрастена към този филм,никога няма да ми омръзне да го гледам!
Друг любим филм,пак направен по книга и пак на такава тематика,тоест магии,вълшебства,магьосници,приказни създания.... и т.н. ,това е "Хари Потър" също толкова пристрастяващ като Властелина,но не толкова добре пресъздаден,тоест много моменти и то важни,които са описани подробно в книгите, са пропуснати във филма.Има дори моменти,които са тотално промемени,но въпреки това филма е супер,всички филми от поредицата са супер.С нетърпение очаквам месец ноември,когато ще излезе и шестата част smile anim
Много обичам и от тези филми,дето ти раздрусват нервите и седиш на тръни до края на филма,такъв е за мен "Писък" 1,2 и 3.Няколко дни след като го гледах още ме държеше и като се прибирах вечер по тъмно,сама,се си представях,че от някъде ще ми изкочи тоя с маската scared scared mj scaried
За тея се сещам в момента,но имам и други любими филми.Колкото до актьорите,много любимци имам...ама в момента не мога да се сетя mj damn
Върнете се в началото Go down
https://jacksonvile.bulgarianforum.net
 
Любимите ви филми,актьори,режисьори и всичко свързано с киното
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Jacksonvile Forum :: Кино и Литература :: За книгите и филмите-
Идете на: